Apie mus

UAB „Vertimo namai“ nuo 2006 m. teikia visas su vertimu susijusias paslaugas vietinėje ir tarptautinėje rinkose. Paslaugos sertifikuotos pagal Europos vertimo paslaugų kokybės standartus ISO 9001:2008/EN15038:2006 (2008-2015 m.) - ISO 9001:2015 / ISO 17100:2015 (nuo 2015 m.), tai įrodo mūsų profesionalų požiūrį į paslaugų kokybę ir jų valdymą.

  • Mūsų tikslas – padėti Jums kuo lengviau komunikuoti.
  • Mūsų prioritetai: operatyvumas, aukšta teikiamų paslaugų kokybė ir pasitikėjimas.
  • Pagrindinis mūsų darbo principas – „nuo - iki“.

Puikiai suvokiame, koks svarbus yra paslaugos atlikimo laikas, todėl siūlome visą paslaugų komplektą. Užsakę pas mus tinklalapio vertimą, gaunate ir lokalizavimo paslaugą (tekstą tikslinei auditorijai), suredaguojame, perskaitome korektūrą, galime suteikti kalbos konsultacijų ir pasiūlyti dar kitų lingvistinių paslaugų.

Vertėjavimo žodžiu atveju siūlome nuoseklųjį ar sinchroninį vertimą, galime pasirūpinti reikalingos įrangos nuoma ir jos technine priežiūra renginio metu.

Mūsų užsakovų spektras labai platus – ES institucijos (teikiame paslaugas nuo 2010 m. iki šiol), valstybinio ir privataus kapitalo bendrovės, fiziniai asmenys. Turime daug patirties versdami techninius, finansinius, farmacinius, teisinius ir su ES veikla susijusius tekstus, galime užtikrinti ir kitų sričių aukštą vertimo kokybę. Mūsų profesionalūs vertėjai verčia tų sričių tekstus, kurias jie gerai išmano.

Esame pasirengę suteikti reikiamas kokybiškas lingvistines paslaugas visiems savo klientams.